Apple da Black Friday’de Yer Aldı

Apple’ın ürünlerinde çok nadiren indirim yaptığını hepimiz biliyoruz. Son teknoloji ürünleri bir an önce alıp kullanmak için para dökmek isteyen insan çok. Geçen yıl Black Friday‘de yer almayan Apple, bu yıl bir istisna yaptı ve bir günlüğüne de olsa bu yılkine katılmaya karar verdi. 25 Ekimde Apple Store’da indirim keyfi yaşanacak. Tabii ki, Apple çok büyük bir indirim yapmamış. Saat farkından dolayı Avustralya ve Yeni Zelanda Apple Store’larından indirimleri şimdi görmek mümkün. Buradaki indirimlere bakıp ne alacağınıza karar verebilirsiniz.

  • Apple Watch series 1 = 35 Avustralya doları
  • Apple TV = 35 Avustralya doları
  • iPhone SE, iPhone 6S, iPhone 6S Plus = 75 Avustralya doları
  • iPad Pro 9.7 and 12.9inch, iPad Air 2, and iPad Mini 4 = 140 Avustralya doları
  • the 12-inch MacBook, 13-inch MacBook Pro (non-Touch Bar), 15-inch MacBook Pro (2015 model), MacBook Air, iMac, Mac Pro = 200Avustralya doları

Apple bazı ürünlerle birlikte hediye çeki de veriyor. Apple Watch ya da Apple TV alana 35 Avustralya doları, Mac alana 200 Avustralya dolarına kadar uzanan hediye çekleri mevcut. Bu çekleri isterseniz itunes’tan oyun, app, müzik, kitap ya da film almak için isterseniz store’dan yeni Apple ürününüze aksesuar almak için  kullanabilirsiniz.