Hızlı ve Güvenilir İstanbul Petek Temizliği

Petekleriniz yeterince ısınmıyor ve buna rağmen hala yüksek miktarlarda doğalgaz faturası ödüyorsanız peteklerinizin temizlenme vakti gelmiş demektir. Petek temizliği önemli bir konu olup, bu işte uzman tesisatçılar tarafından yapılmalıdır. İstanbul petek temizliği tesisat firması olarak yıllardır İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet sunan firmamız, profesyonel tesisat ustaları ile en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktadır.

           Petek temizliği konusunda İstanbul’da en çok tercih edilen tesisat firması olarak en ekonomik fiyatlarla petek temizliği yapıyoruz. Kalorifer peteklerinin boruları ve zemini zamanla tortu, çamur ve pisliklerle dolar. Bu da peteklerin yeterince ısınmasına engel olur. Petekleri sökmeye gerek kalmadan tüm iç bölümleri özel kimyasallarla temizleyen ekibimiz, petekleri içerisinde biriken tüm pisliklerden arındırmaktadır.

 

 

Böylece tüm petekler aynı sıcaklıkta ısınmakta, kombileri yormayan bu durum nedeni ile daha az doğalgaz faturası ödenerek daha fazla ısınma ve sıcak su sağlanmaktadır. İstanbul petek temizliği için firmamızı arayarak yardım alabilir, kışa girmeden peteklerinizi en iyi şekilde temizletebilirsiniz. Hem ekonomik hem de kaliteli ve güvenilir bir petek temizliği hizmeti için hemen firmamızı arayın.