steam-indirimBilindiği benzer biçimde en çok kullanılan ve en güvenli oyun alışveriş platformu olan Steam, her bayramda ve özel günlerde indirim yapmaktadır. Bu indirimlerde hemen hemen bir çok sevilen ve beğenilen oyunlarda %75, %50 benzer biçimde çok güzel indirimler olur.

Tabi indirimlerden yararlanıp minimum 10 tane oyun alacaksanız cüzdanınızın bolca olması gerekir. Bu indirimlerde oyun alışını pek abartmamak gerek. Fakat insan 1 alayım derken 1 oyun daha alayım deyip onlarca oyun alabiliyor. Kendimizi tutmamız gerek. Fazla sözı uzatmadan makalede belirttiğimiz benzer biçimde cadılar bayramı indirimlerinde alınabilecek oyunları listeledik.

 

  1. Outlast: En sevilen korku oyunlarından birisi olan outlast, steam platformu üzerinde şu anda %75 indirimde ve indirimli fiyat hali 7,75 TL.
  2. GTA 5: Hala bu oyunu almadıysanız ve indirime girmesini bekliyorsanız işte cadılar bayramında indirime girdi ve tam %40 indirimde. İndirimli hali 107 TL.
  3. Warbit: Küpten oyunları seviyorsanız ve 1 çikolata parasına oyun alabilirsiniz. Steam üzerinde %50 indirimde olan ve şu anki fiyatı 1 TL olan bu oyun, oyun koleksiyonunuzda bulunsun. Hem keyifli aynı zamanda güzel oyun. Yakında zombi modu gelecek.
  4. Euro Truck Simulator 2: Tır ve şoför oyunlarını çok seven arkadaşlar yada bu oyunu bilip parası yetmeyip alamayan arkadaşlarım şu an oyun %66 İndirimde ve indirimli hali 13 TL.
  5. Resident Evil 6: Hem tehlike hem aksiyon seven arkadaşlarım, oyun gerçekten aksiyonun dibine vuracağınız bir oyun. Şu anda %75 indirim ile indirimli fiyatı olan 21 TL‘ye kadar düştü oyun. Oyunun hikaye modu bulunuyor. Çok eğlenebilirsiniz.